Home

favorită excela proiector baloane de aur messi vs ronaldo Stabilire pliant Scandalos

Lionel Messi a câştigat Balonul de Aur 2021! Moment istoric la Paris.  Argentinianul l-a învins în marea finală pe Robert Lewandowski. Luis  Suarez, cel mai bun prieten, i-a adus trofeul - Antena Sport
Lionel Messi a câştigat Balonul de Aur 2021! Moment istoric la Paris. Argentinianul l-a învins în marea finală pe Robert Lewandowski. Luis Suarez, cel mai bun prieten, i-a adus trofeul - Antena Sport

Scenariu-șoc la Juventus! Lionel Messi și Cristiano Ronaldo, în aceeași  echipă, iar antrenor să fie Pep Guardiola
Scenariu-șoc la Juventus! Lionel Messi și Cristiano Ronaldo, în aceeași echipă, iar antrenor să fie Pep Guardiola

L-a comparat pe Leo Messi cu Cristiano Ronaldo și a răspuns direct: ”Dacă  făcea asta, avea 15 Baloane de Aur!”
L-a comparat pe Leo Messi cu Cristiano Ronaldo și a răspuns direct: ”Dacă făcea asta, avea 15 Baloane de Aur!”

Cursă în doi pentru Balonul de Aur. Cristiano Ronaldo e mare favorit, în  duelul cu Messi
Cursă în doi pentru Balonul de Aur. Cristiano Ronaldo e mare favorit, în duelul cu Messi

Robert Lewandowski a anunțat câștigătorul „Balonului de Aur 2023”: „Doar el  poate cuceri acest trofeu” - Playsport
Robert Lewandowski a anunțat câștigătorul „Balonului de Aur 2023”: „Doar el poate cuceri acest trofeu” - Playsport

Cristiano Ronaldo și-a vândut un Balon de Aur! Suma obținută este uriașă |  Sport.ro
Cristiano Ronaldo și-a vândut un Balon de Aur! Suma obținută este uriașă | Sport.ro

Messi vs. Ronaldo. Cine are mai multe trofee? | Ştiri locale de ultima ora,  stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro
Messi vs. Ronaldo. Cine are mai multe trofee? | Ştiri locale de ultima ora, stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro

Lionel Messi, mărturisire neașteptată: „M-a durut când m-a egalat Cristiano  la numărul de Baloane de Aur” + A răspuns la întrebarea: „Cine e cel mai  bun fotbalist din lume?”
Lionel Messi, mărturisire neașteptată: „M-a durut când m-a egalat Cristiano la numărul de Baloane de Aur” + A răspuns la întrebarea: „Cine e cel mai bun fotbalist din lume?”

Meseriaşii Mondialelor! Diego Maradona, Ronaldo sau Lionel Messi, printre  numele mari care au câştigat Balonul de Aur la turneul final. Video -  Fanatik.ro
Meseriaşii Mondialelor! Diego Maradona, Ronaldo sau Lionel Messi, printre numele mari care au câştigat Balonul de Aur la turneul final. Video - Fanatik.ro

Balonul de Aur FIFA - Wikipedia

Messi fara replica dupa ce Cristiano Rolando a castigat al cincilea Balon  de Aur: ''Neymar merita sa fie langa mine si Messi. Poate castiga Balonul  de Aur!'' | Sportivity.ro
Messi fara replica dupa ce Cristiano Rolando a castigat al cincilea Balon de Aur: ''Neymar merita sa fie langa mine si Messi. Poate castiga Balonul de Aur!'' | Sportivity.ro

Lionel Messi a câştigat din nou „Balonul de Aur”. Cristiano Ronaldo nu a  prins podiumul | Digi24
Lionel Messi a câştigat din nou „Balonul de Aur”. Cristiano Ronaldo nu a prins podiumul | Digi24

Biletul pentru duelul de vis Messi - Ronaldo a ajuns la 2,66 milioane de  dolari! Cine oferă această sumă | adevarul.ro
Biletul pentru duelul de vis Messi - Ronaldo a ajuns la 2,66 milioane de dolari! Cine oferă această sumă | adevarul.ro

Cel mai disputat Balon de Aur din ultimii ani: cei cinci jucători care îi  pot detrona pe Messi şi Ronaldo
Cel mai disputat Balon de Aur din ultimii ani: cei cinci jucători care îi pot detrona pe Messi şi Ronaldo

Cel mai bun XI joc făcut din câștigătorii Balonului de Aur maxim - Moyens  I/O
Cel mai bun XI joc făcut din câștigătorii Balonului de Aur maxim - Moyens I/O

Messi i-a egalat recordul lui Cristiano Ronaldo!

Cristiano Ronaldo a câștigat un premiu în seara în care Lionel Messi a fost  numit Balonul de Aur 2019 | DCNews
Cristiano Ronaldo a câștigat un premiu în seara în care Lionel Messi a fost numit Balonul de Aur 2019 | DCNews

IATA DE CE A LUAT MESSI BALONUL DE AUR | SEZONUL 2018-2019 | - YouTube

Confruntarea anului în Champions League: Messi se duelează cu Ronaldo  pentru un loc în semifinale - IMPACT.ro
Confruntarea anului în Champions League: Messi se duelează cu Ronaldo pentru un loc în semifinale - IMPACT.ro

Lionel Messi este Balonul de Aur 2021! Robert Lewandowski și Jorginho au  completat podiumul. Clasamentul întreg aici
Lionel Messi este Balonul de Aur 2021! Robert Lewandowski și Jorginho au completat podiumul. Clasamentul întreg aici

Messi și Ronaldo aveau Balonul de Aur la 24 de ani, Mbappe nu!" - YouTube

RONALDO, MESSI ŞI NEUER, FINALIŞTII ANCHETEI BALONUL DE AUR | Moldova  Suverană
RONALDO, MESSI ŞI NEUER, FINALIŞTII ANCHETEI BALONUL DE AUR | Moldova Suverană

Ronaldo – Messi: 5-5 la ”Baloane de aur”

Reacția incredibilă a lui Ronaldo la 24 de ore după ce Messi a câștigat al  7-lea Balon de Aur din carieră - Eurosport
Reacția incredibilă a lui Ronaldo la 24 de ore după ce Messi a câștigat al 7-lea Balon de Aur din carieră - Eurosport

Cea mai categorică reacție după ce Messi a câștigat al șaselea Balon de Aur:  ”Nici măcar în visul său Ronaldo nu poate face asta”
Cea mai categorică reacție după ce Messi a câștigat al șaselea Balon de Aur: ”Nici măcar în visul său Ronaldo nu poate face asta”

Italienii anunță o surpriză uriașă: Ronaldo, Balonul de Aur 2019. De ce  informația e veridică - Eurosport
Italienii anunță o surpriză uriașă: Ronaldo, Balonul de Aur 2019. De ce informația e veridică - Eurosport