Home

Freca congestionare căutătură cine a castigat finala la tenis la sută antrenor dezinfectant

Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe  Alize Cornet
Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe Alize Cornet

Simona Halep a câştigat finala turneului de la Melbourne. S-a impus în faţa  rusoaicei cu scorul de 6-2, 6-3 | Observatornews.ro
Simona Halep a câştigat finala turneului de la Melbourne. S-a impus în faţa rusoaicei cu scorul de 6-2, 6-3 | Observatornews.ro

Naomi Osaka a câştigat finala Indian Wells | Digi24

Rybakina a vorbit despre finala de la Miami, unde o va întâlni pe Cîrstea  sau Kvitova. Anunţul făcut - Eurosport
Rybakina a vorbit despre finala de la Miami, unde o va întâlni pe Cîrstea sau Kvitova. Anunţul făcut - Eurosport

Reușită uriașă pentru Irina Begu. A câștigat finala de la Palermo -  Playtech Știri
Reușită uriașă pentru Irina Begu. A câștigat finala de la Palermo - Playtech Știri

Simona Halep a castigat finala turneului WTA de la Madrid, dupa ce a  invins-o pe sportiva slovaca Dominika Cibulkova - Stirileprotv.ro
Simona Halep a castigat finala turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o pe sportiva slovaca Dominika Cibulkova - Stirileprotv.ro

Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o  revenire fabuloasă | adevarul.ro
Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o revenire fabuloasă | adevarul.ro

Turneul Campioanelor 2022: Caroline Garcia a câștigat finala

Turneul de la Moscova. Raluca Olaru a pierdut finala la dublu a Kremlin Cup  | Digi24
Turneul de la Moscova. Raluca Olaru a pierdut finala la dublu a Kremlin Cup | Digi24

Tenis / Campioană în Canada! Simona Halep a câştigat finala turneului WTA  de la Toronto | Cuget Liber
Tenis / Campioană în Canada! Simona Halep a câştigat finala turneului WTA de la Toronto | Cuget Liber

Elena Rybakina - Aryna Sabalenka 6-4, 3-6, 4-6, în finala Australian Open.  Bielorusa, la primul trofeu de Grand Slam din carieră
Elena Rybakina - Aryna Sabalenka 6-4, 3-6, 4-6, în finala Australian Open. Bielorusa, la primul trofeu de Grand Slam din carieră

Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași  după o finala dramatică
Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași după o finala dramatică

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală  de la WTA Roma
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală de la WTA Roma

Tenis: Americanca Lauren Davis a câştigat finala de la Hobart (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Americanca Lauren Davis a câştigat finala de la Hobart (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Tenis: Rune a câştigat turneul ATP de la Munchen după o finală împotriva  lui Van de Zandschulp | replicaonline.ro
Tenis: Rune a câştigat turneul ATP de la Munchen după o finală împotriva lui Van de Zandschulp | replicaonline.ro

Nicholas David Ionel a câştigat finala turneului ITF de la Jakarta

Simona Halep - Wikipedia

Leylah Fernandez a câştigat turneul de la Monterrey, după ce a salvat cinci  meci de meci în finală
Leylah Fernandez a câştigat turneul de la Monterrey, după ce a salvat cinci meci de meci în finală

Câți bani a câștigat Sorana Cîrstea pentru calificarea în optimile de finală  de la Indian Wells. Cu cine va juca pentru un loc în sferturi. Video -  Fanatik.ro
Câți bani a câștigat Sorana Cîrstea pentru calificarea în optimile de finală de la Indian Wells. Cu cine va juca pentru un loc în sferturi. Video - Fanatik.ro

Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur  - Eurosport
Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur - Eurosport

Tenis: Francezul Richard Gasquet a câştigat finala turneului de la Auckland  (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Francezul Richard Gasquet a câştigat finala turneului de la Auckland (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis | PrimaSport.ro

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului  de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP -  Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP - Fanatik.ro