Home

Perspectivă dividend Vulcanic fanatik tv live halep Departe Stârni mulțumire

LIVE VIDEO Simona Halep – Anastasia Pavlyuchenkova TV ONLINE DigiSport

Simona Halep – Anna Kalinskaya 5-7, 0-2, în turul 2 la WTA Washington.  Românca s-a retras în setul al doilea! Video - Fanatik.ro
Simona Halep – Anna Kalinskaya 5-7, 0-2, în turul 2 la WTA Washington. Românca s-a retras în setul al doilea! Video - Fanatik.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se  califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro

Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open  2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci  dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open 2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro

Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022.  Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro
Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022. Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro

Live VIDEO Simona Halep - Sloane Stephens online la TV Digi Sport 2

Patrick Mouratoglou nu ar discuta niciodată cu Simona Halep strategii  legate de familia ei.” Adevărul despre absența părinților lui Halep de la  Wimbledon 2022. Exclusiv - Fanatik.ro
Patrick Mouratoglou nu ar discuta niciodată cu Simona Halep strategii legate de familia ei.” Adevărul despre absența părinților lui Halep de la Wimbledon 2022. Exclusiv - Fanatik.ro

Simona Halep - Tamara Zidansek 6-0, 6-3, în turul 2 la WTA Bad Homburg.  Calificare la pas în sferturi. Prima reacție și câți bani a câștigat  românca - Fanatik.ro
Simona Halep - Tamara Zidansek 6-0, 6-3, în turul 2 la WTA Bad Homburg. Calificare la pas în sferturi. Prima reacție și câți bani a câștigat românca - Fanatik.ro

Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1, turul 2 la WTA Madrid. Simo, ce meci!  Victorie entuziasmantă cu a doua jucătoare a lumii. Prima reacție a  româncei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1, turul 2 la WTA Madrid. Simo, ce meci! Victorie entuziasmantă cu a doua jucătoare a lumii. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Ipoteză-șoc în cazul de dopaj al Simonei Halep: „A fost o răzbunare a  soției lui Mouratoglou!” Video exclusiv - Fanatik.ro
Ipoteză-șoc în cazul de dopaj al Simonei Halep: „A fost o răzbunare a soției lui Mouratoglou!” Video exclusiv - Fanatik.ro

Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati! Accidentare de ultim moment  suferită de româncă - Fanatik.ro
Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati! Accidentare de ultim moment suferită de româncă - Fanatik.ro

Românii, furioși după decizia Eurosport de a nu transmite la tv meciul  Simonei Halep: "Rușine națională! Doar banii vă interesează!" - Fanatik.ro
Românii, furioși după decizia Eurosport de a nu transmite la tv meciul Simonei Halep: "Rușine națională! Doar banii vă interesează!" - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea, salt impresionant de 33 de poziții în clasamentul WTA după  semifinala de la Miami. Pe ce loc a ajuns și câte puncte o despart de  Simona Halep - Fanatik.ro
Sorana Cîrstea, salt impresionant de 33 de poziții în clasamentul WTA după semifinala de la Miami. Pe ce loc a ajuns și câte puncte o despart de Simona Halep - Fanatik.ro

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 14 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 14 - Fanatik.ro

Program Wimbledon 2022 turul 1. Organizatorii au anunţat ora de start la  Simona Halep - Karolina Muchova. Alte patru românce joacă marţi - Fanatik.ro
Program Wimbledon 2022 turul 1. Organizatorii au anunţat ora de start la Simona Halep - Karolina Muchova. Alte patru românce joacă marţi - Fanatik.ro

Cum vezi Live Stream Online meciurile Simonei Halep la Australian Open 2019

Simona Halep, duel cu Coco Gauff în sferturile de finală de la WTA Toronto  2022. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro
Simona Halep, duel cu Coco Gauff în sferturile de finală de la WTA Toronto 2022. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro

Ce loc ocupă Simona Halep în clasamentul WTA la debutul Australian Open.  Pași în spate făcuți de Irina Begu și Jaqueline Cristian - Fanatik.ro
Ce loc ocupă Simona Halep în clasamentul WTA la debutul Australian Open. Pași în spate făcuți de Irina Begu și Jaqueline Cristian - Fanatik.ro

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-1, în sferturi la WTA Bad Homburg.  Câţi bani încasează românca după victorie - Fanatik.ro
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-1, în sferturi la WTA Bad Homburg. Câţi bani încasează românca după victorie - Fanatik.ro

Simona Halep s-a retras de la Miami Open 2022 și nu va mai juca la Billie  Jean King Cup! - Fanatik.ro
Simona Halep s-a retras de la Miami Open 2022 și nu va mai juca la Billie Jean King Cup! - Fanatik.ro

Simona Halep - Cori Gauff live stream, ora 20:00, WTA Toronto sferturi