Home

Opac cred că sunt bolnav De fapt fcsb cupa romaniei Convoca lacom Recunoaştere

Dan Petrescu nu înțelege noul format din Cupa României: "Cum? Sunt 6 echipe  și jucăm 3 meciuri?" | Sport.ro
Dan Petrescu nu înțelege noul format din Cupa României: "Cum? Sunt 6 echipe și jucăm 3 meciuri?" | Sport.ro

Cererea FCSB, refuzată! Echipa lui Gigi Becali nu mai joacă în optimile Cupei  României. Prima reacţie a lui Gigi Becali
Cererea FCSB, refuzată! Echipa lui Gigi Becali nu mai joacă în optimile Cupei României. Prima reacţie a lui Gigi Becali

FCSB schimbă liniile în Cupa României » Decizia anunțată de Gigi Becali

Finala Cupei României: Sepsi - FCSB 0-1 - YouTube

Breaking News | FCSB, în finala Cupei României! Plângerea lui Dinamo a fost  respinsă de FRF, dar “câinii” fac apel
Breaking News | FCSB, în finala Cupei României! Plângerea lui Dinamo a fost respinsă de FRF, dar “câinii” fac apel

FCSB renunță definitiv la Cupa României! Cum va aborda meciul cu FC  Botoșani, deși e obligată să câștige - Eurosport
FCSB renunță definitiv la Cupa României! Cum va aborda meciul cu FC Botoșani, deși e obligată să câștige - Eurosport

FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta  echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport
FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport

Rezultatele înregistrate joi în Cupa României: FCSB a fost eliminată -  spotmedia.ro
Rezultatele înregistrate joi în Cupa României: FCSB a fost eliminată - spotmedia.ro

UTA - FCSB, Live Video Online, în Cupa României

FC Botoșani - FCSB 0-2, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano.  Moldovenii, înfrângere și în fața adolescenților roș-albaștri. Video -  Fanatik.ro
FC Botoșani - FCSB 0-2, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano. Moldovenii, înfrângere și în fața adolescenților roș-albaștri. Video - Fanatik.ro

FRF a publicat criteriile de departajare din Cupa României. Ce ase

Exclusiv | Super-oferta anunțată de Gigi Becali după finala Cupei: "Acum  pot să iau 8 milioane pe Dennis Man, din clauze ajung la 24"
Exclusiv | Super-oferta anunțată de Gigi Becali după finala Cupei: "Acum pot să iau 8 milioane pe Dennis Man, din clauze ajung la 24"

Cupa României 2022/23 se joacă într-un format nou - program și favorite -  Bistriteanul - Afla primul
Cupa României 2022/23 se joacă într-un format nou - program și favorite - Bistriteanul - Afla primul

FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României!  Tabloul sferturilor de finală - Eurosport
FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României! Tabloul sferturilor de finală - Eurosport

Contre la Fanatik Superliga: De ce nu s-au calificat FCSB, U Craiova, Farul  și Rapid în Cupa Romaniei? - Fanatik.ro
Contre la Fanatik Superliga: De ce nu s-au calificat FCSB, U Craiova, Farul și Rapid în Cupa Romaniei? - Fanatik.ro

FCSB, la un pas de eliminarea din Cupa României! Calcule înainte de ultima  rundă a grupelor | Sport.ro
FCSB, la un pas de eliminarea din Cupa României! Calcule înainte de ultima rundă a grupelor | Sport.ro

FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu  echipa a treia!” - Fanatik.ro
FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu echipa a treia!” - Fanatik.ro

FCSB a câștigat Cupa României 2020, învingând-o în finală pe Sepsi | Digi24

FC Botoșani - FCSB 0-2. Victorie, dar nu calificare! Leo Strizu câștigă cu  echipa a treia, dar este eliminat din Cupa României. UTA și Mioveni, în  sferturi - Playsport
FC Botoșani - FCSB 0-2. Victorie, dar nu calificare! Leo Strizu câștigă cu echipa a treia, dar este eliminat din Cupa României. UTA și Mioveni, în sferturi - Playsport

FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Cupa României

Felicitări, FCSB, câștigătoarea... - Cupa României Betano | Facebook

FCSB
FCSB

FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! - YouTube

S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și  Craiova - Eurosport
S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și Craiova - Eurosport

VIDEO | FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Federația Română  de Fotbal
VIDEO | FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Federația Română de Fotbal