Home

epuiza intelectual Inhala poli iasi meciuri statistici la fel Ce drăguț

Poli Iași a urcat pe locul 1 în Liga 2 după remiza cu Gloria Buzău

Scoruri live Poli Iași, rezultate și program meciuri, Poli Iași - Oţelul  Galaţi live | Fotbal, România
Scoruri live Poli Iași, rezultate și program meciuri, Poli Iași - Oţelul Galaţi live | Fotbal, România

Am discutat aspru la pauză. Parcă au fost blocaţi jucătorii mei". Leo  Grozavu a dezvăluit secretul revenirii lui Poli Iaşi în meciul cu Dinamo
Am discutat aspru la pauză. Parcă au fost blocaţi jucătorii mei". Leo Grozavu a dezvăluit secretul revenirii lui Poli Iaşi în meciul cu Dinamo

Nou lider în play-off-ul din Liga 2, după duelul Poli Iași - Gloria Buzău »  Clasamentul ACUM
Nou lider în play-off-ul din Liga 2, după duelul Poli Iași - Gloria Buzău » Clasamentul ACUM

SC Otelul Galati » Remiză albă în meciul de debut: SC Oțelul Galați – Poli  Iași 0-0
SC Otelul Galati » Remiză albă în meciul de debut: SC Oțelul Galați – Poli Iași 0-0

IASI | CSM Poli Iaşi, locul 2 la turneul internaţional „Braşov Junior's  Cup” | Federația Română de Fotbal
IASI | CSM Poli Iaşi, locul 2 la turneul internaţional „Braşov Junior's Cup” | Federația Română de Fotbal

Poli Iași - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

Liga a 2-a: Unirea Constanța a deschis scorul, dar a pierdut meciul cu Politehnica  Iași
Liga a 2-a: Unirea Constanța a deschis scorul, dar a pierdut meciul cu Politehnica Iași

Clubul Poli Iaşi a amânat toate meciurile echipelor ”under” din cauza  zăpezii
Clubul Poli Iaşi a amânat toate meciurile echipelor ”under” din cauza zăpezii

Fotbal, juniori - Politehnica poate ajunge în sferturile Cupei României.  Meciuri decisive cu Steaua
Fotbal, juniori - Politehnica poate ajunge în sferturile Cupei României. Meciuri decisive cu Steaua

Poli Iași a mers în Moldova pentru două amicale

Premieră la Iași! Politehnica Iași și Știința Miroslava se vor întâlni  pentru prima dată într-un meci oficial, în turul 3 al Cupei României.  Partida se va disputa miercuri, 14 septembrie, de la
Premieră la Iași! Politehnica Iași și Știința Miroslava se vor întâlni pentru prima dată într-un meci oficial, în turul 3 al Cupei României. Partida se va disputa miercuri, 14 septembrie, de la

Politehnica Iaşi şi-a luat mijlocaş ofensiv cu meciuri pentru naţionalele  de tineret din Muntenegru şi Luxemburg
Politehnica Iaşi şi-a luat mijlocaş ofensiv cu meciuri pentru naţionalele de tineret din Muntenegru şi Luxemburg

LIVE 🔴CSA STEAUA - POLI IASI 🔴 LIVE AUDIO 🔴 #ROMANIA #MECIURILIVEAUDIO  #SUPERLIGA #LIGA 1 - YouTube
LIVE 🔴CSA STEAUA - POLI IASI 🔴 LIVE AUDIO 🔴 #ROMANIA #MECIURILIVEAUDIO #SUPERLIGA #LIGA 1 - YouTube

Dinamo a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Iași! Prețuri  ”piperate” | Sport.ro
Dinamo a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Iași! Prețuri ”piperate” | Sport.ro

Poli Iași - CFR Cluj 2-1 | Campionii n-au mai câștigat în deplasare din  luna august - Eurosport
Poli Iași - CFR Cluj 2-1 | Campionii n-au mai câștigat în deplasare din luna august - Eurosport

Meci spectacol în Liga 2, între CSA Steaua și Poli Iași. Toate rezultatele  și clasamentul - Playsport
Meci spectacol în Liga 2, între CSA Steaua și Poli Iași. Toate rezultatele și clasamentul - Playsport

poli iasi • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

CRAIOVA - POLI IAȘI 1-0. VIDEO Oltenii continuă startul perfect! Au 6  victorii din 6 meciuri, dar l-au pierdut pe Koljic
CRAIOVA - POLI IAȘI 1-0. VIDEO Oltenii continuă startul perfect! Au 6 victorii din 6 meciuri, dar l-au pierdut pe Koljic

DECIZIE - Partida Minaur Baia Mare - Poli Iași din 16-imile Cupei României  va fi transmisă în direct la trei posturi de televiziune - 2mnews
DECIZIE - Partida Minaur Baia Mare - Poli Iași din 16-imile Cupei României va fi transmisă în direct la trei posturi de televiziune - 2mnews