Home

Botanist jocuri de noroc O noua sosire scor tenis buzarnescu Chimie Minim Ca

Mihaela Buzărnescu, campioană la Le Neubourg! Românca va face un nou salt  important în topul mondial - Eurosport
Mihaela Buzărnescu, campioană la Le Neubourg! Românca va face un nou salt important în topul mondial - Eurosport

LIVE VIDEO & TEXT | Buzărnescu – Sharapova, AZI, la Madrid. Mihaela, fără  zi de pauză | Digi24
LIVE VIDEO & TEXT | Buzărnescu – Sharapova, AZI, la Madrid. Mihaela, fără zi de pauză | Digi24

Mihaela Buzărnescu - Jelena Ostapenko, WTA Roma 2019 - GSP

Mihaela Buzărnescu și Irina Bara, în finala calificărilor la Roland Garros!

Mihaela Buzărnescu a tras tare cu Venus, dar a ratat calificarea în turul  doi
Mihaela Buzărnescu a tras tare cu Venus, dar a ratat calificarea în turul doi

Mihaela Buzărnescu a făcut sacrificii uriașe pentru a juca la Wimbledon.  “Am fisură pe menisc și pe ligamente”
Mihaela Buzărnescu a făcut sacrificii uriașe pentru a juca la Wimbledon. “Am fisură pe menisc și pe ligamente”

Mihaela Buzărnescu a fost eliminată în turul al doilea al turneului de la  Belgrad
Mihaela Buzărnescu a fost eliminată în turul al doilea al turneului de la Belgrad

Tenis / Mihaela Buzărnescu s-a calificat în optimile turneului WTA 125 de  la Bastad | Cuget Liber
Tenis / Mihaela Buzărnescu s-a calificat în optimile turneului WTA 125 de la Bastad | Cuget Liber

Mihaela Buzărnescu s-a calificat în „sferturi” la Winners Open » E singura  sportivă din România rămasă în competiție
Mihaela Buzărnescu s-a calificat în „sferturi” la Winners Open » E singura sportivă din România rămasă în competiție

JO 2020: Mihaela Buzărnescu, calificată în turul 2 : Europa FM

Tenis: Mihaela Buzărnescu a abandonat în sferturi la Surbiton (ITF) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu a abandonat în sferturi la Surbiton (ITF) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Wimbledon, ziua 4, LIVEBLOG. Mihaela Buzărnescu s-a oprit în turul 2. Au  mai rămas două românce pe tablou - Eurosport
Wimbledon, ziua 4, LIVEBLOG. Mihaela Buzărnescu s-a oprit în turul 2. Au mai rămas două românce pe tablou - Eurosport

Mihaela Buzărnescu - Wikipedia

Mihaela Buzărnescu și Sorana Cîrstea joacă astăzi în sferturile de finală  ale turneului BRD Bucharest Open (WTA)
Mihaela Buzărnescu și Sorana Cîrstea joacă astăzi în sferturile de finală ale turneului BRD Bucharest Open (WTA)

Din nou în formă! Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinalele  turneului WTA de la Bastad
Din nou în formă! Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Bastad

Mihaela Buzărnescu şi Irina Begu, în sferturi la Wimbledon | Digi24

Buzărnescu, eliminată de Serena Williams după set decisiv la Roland Garros!  Americanca s-a impus cu 6-3, 5-7, 6-1 în turul 2
Buzărnescu, eliminată de Serena Williams după set decisiv la Roland Garros! Americanca s-a impus cu 6-3, 5-7, 6-1 în turul 2

Mihaela Buzărnescu, victorie mare în calificările turneului de tenis Miami  Open 2021 | Observatornews.ro
Mihaela Buzărnescu, victorie mare în calificările turneului de tenis Miami Open 2021 | Observatornews.ro

Australian Open: Mihaela Buzărnescu, eliminată în primul tur (2-6, 6-4, 3-6  vs Bianca Andreescu) - HotNews.ro
Australian Open: Mihaela Buzărnescu, eliminată în primul tur (2-6, 6-4, 3-6 vs Bianca Andreescu) - HotNews.ro

BUZARNESCU - OSAKA 3-6 3-6 | Mihaela Buzarnescu, OUT de la Roma! Osaka, de  neoprit in fata romancei | Sport.ro
BUZARNESCU - OSAKA 3-6 3-6 | Mihaela Buzarnescu, OUT de la Roma! Osaka, de neoprit in fata romancei | Sport.ro

Victorie mare pentru ”Miki” Buzărnescu la Roland-Garros. Românca a întors  spectaculos scorul
Victorie mare pentru ”Miki” Buzărnescu la Roland-Garros. Românca a întors spectaculos scorul

LIVE. Buzărnescu – Kvitova (12:00, Digi Sport 2). Mihaela joacă pentru  primul titlu WTA al carierei | Digi24
LIVE. Buzărnescu – Kvitova (12:00, Digi Sport 2). Mihaela joacă pentru primul titlu WTA al carierei | Digi24

Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca,  accidentată, s-a retras înainte de finală
Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca, accidentată, s-a retras înainte de finală

Tenis: Mihaela Buzărnescu şi Sorana Cîrstea, învinse în optimi la Istanbul  (WTA)
Tenis: Mihaela Buzărnescu şi Sorana Cîrstea, învinse în optimi la Istanbul (WTA)

WTA ISTANBUL // Mihaela Buzărnescu, victorie după dezamăgirea din Fed Cup +  Sorana Cîrstea a câștigat duelul 100% românesc: scor incredibil după ce a  pierdut primul set
WTA ISTANBUL // Mihaela Buzărnescu, victorie după dezamăgirea din Fed Cup + Sorana Cîrstea a câștigat duelul 100% românesc: scor incredibil după ce a pierdut primul set

WTA Wimbledon: Mihaela Buzărnescu - Coco Gauff, scor final în turul al  doilea | DCNews
WTA Wimbledon: Mihaela Buzărnescu - Coco Gauff, scor final în turul al doilea | DCNews