Home

muşchi crimă cum se folosește slovenia romania fotbal Paşte nepoată Biblie

România, meciuri amicale cu Slovenia şi Republica Moldova! "Tricolorii" lui  Edi Iordănescu încheie 2022 în deplasare - Antena Sport
România, meciuri amicale cu Slovenia şi Republica Moldova! "Tricolorii" lui Edi Iordănescu încheie 2022 în deplasare - Antena Sport

S-au pus în vânzare biletele pentru meciul amical România – Slovenia

FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal  - Cluj24.ro
FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal - Cluj24.ro

Meci de fotbal România și Slovenia, pe Cluj Arena

România - Slovenia, Live Video Online

Rezumatul meciului România - Slovenia 1-2. Cu garda jos în prima repriză,  "serii" vijelioase în atac în partea a doua | Sport.ro
Rezumatul meciului România - Slovenia 1-2. Cu garda jos în prima repriză, "serii" vijelioase în atac în partea a doua | Sport.ro

România - Slovenia 1-2 | Edi Iordănescu, un nou eșec la cârma naționalei.  Drăguș, unicul gol al tricolorilor - Eurosport
România - Slovenia 1-2 | Edi Iordănescu, un nou eșec la cârma naționalei. Drăguș, unicul gol al tricolorilor - Eurosport

Răducioiu taie în carne vie după România - Slovenia 1-2 | Sport.ro

EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001) » O națională sonoră: Milan,  Ajax, Bundesliga, La Liga. Slovenii erau departe de anvergura "tricolorilor"
EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001) » O națională sonoră: Milan, Ajax, Bundesliga, La Liga. Slovenii erau departe de anvergura "tricolorilor"

România a pierdut amicalul cu Slovenia - spotmedia.ro

Cât costă biletele la amicalul România - Slovenia, primul al "tricolorilor"  la Cluj după aproape patru ani
Cât costă biletele la amicalul România - Slovenia, primul al "tricolorilor" la Cluj după aproape patru ani

Slovenia - România 1-0, după o gafă uluitoare a portarului nostru în  revanșa de la U19! În prima partidă, slovenii au câștigat cu 3-0 | Sport.ro
Slovenia - România 1-0, după o gafă uluitoare a portarului nostru în revanșa de la U19! În prima partidă, slovenii au câștigat cu 3-0 | Sport.ro

Cum ar putea arăta echipa de start a României la meciul amical cu Republica  Moldova
Cum ar putea arăta echipa de start a României la meciul amical cu Republica Moldova

Friendly match - Romania - Slovenia

Fotbal: România, învinsă de Slovenia cu 2-1, în meci amical

România pierde amicalul cu Slovenia: 2-1 / Duminică, de la ora 20.30  naționala de fotbal va juca un alt amical, cu Republica Moldova
România pierde amicalul cu Slovenia: 2-1 / Duminică, de la ora 20.30 naționala de fotbal va juca un alt amical, cu Republica Moldova

S-au pus în vânzare biletele pentru partida amicală de fotbal dintre România  și Slovenia
S-au pus în vânzare biletele pentru partida amicală de fotbal dintre România și Slovenia

FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal

România a pierdut amicalul cu Slovenia. Cum s-a desfășurat partida de la  Cluj
România a pierdut amicalul cu Slovenia. Cum s-a desfășurat partida de la Cluj

România face o repriză secundă foarte bună, dar pierde amicalul cu Slovenia  de pe Cluj Arena, scor 1-2. Drăguş, golul partidei
România face o repriză secundă foarte bună, dar pierde amicalul cu Slovenia de pe Cluj Arena, scor 1-2. Drăguş, golul partidei

Rămâne rezultatul, pierdem din nou”. Concluziile lui Florin Răducioiu după  înfrângerea cu Slovenia. Unicul ”tricolor” remarcat: ”Mi-a plăcut foarte  mult” | EXCLUSIV
Rămâne rezultatul, pierdem din nou”. Concluziile lui Florin Răducioiu după înfrângerea cu Slovenia. Unicul ”tricolor” remarcat: ”Mi-a plăcut foarte mult” | EXCLUSIV