Home

Încerca Încerca sunt bolnav sport tenis madrid Șapte Sufoca Ce

Nadal nu poate concura la Madrid Open! Ibericul a făcut anunţul

Un aer norocos: Ruse, Bogdan și Cîrstea au câștigat astăzi la Madrid | Sport .ro

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Patru Românce în Turneul De Tenis De La Madrid — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 al turneului de la Madrid »  Victorie în trei seturi cu Lauren Davis
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 al turneului de la Madrid » Victorie în trei seturi cu Lauren Davis

Mesajul Soranei Cîrstea, după calificarea în turul doi la WTA Madrid

WTA Madrid | Jaqueline Cristian - Sloane Stephens LIVE VIDEO,18:00, DGS 2 /  Gabriela Ruse - Alize Cornet, 18:00, DGS 4
WTA Madrid | Jaqueline Cristian - Sloane Stephens LIVE VIDEO,18:00, DGS 2 / Gabriela Ruse - Alize Cornet, 18:00, DGS 4

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost  eliminată - HotNews.ro
WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost eliminată - HotNews.ro

Misiune infernală pentru Simona Halep la Madrid. Nu va fi cap de serie în  capitala Spaniei. Ce premieră va bifa românca - Playsport
Misiune infernală pentru Simona Halep la Madrid. Nu va fi cap de serie în capitala Spaniei. Ce premieră va bifa românca - Playsport

Simona Halep, în sferturile de finală ale Madrid... | News.ro

Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea  care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport
Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport

Sorana Cîrstea, sparring partner surpriză înainte de Madrid Open

Sorana Cîrstea a învins-o pe Lauren Davis, la turneul de la Madrid! O va  înfrunta din nou pe Aryna Sabalenka - Antena Sport
Sorana Cîrstea a învins-o pe Lauren Davis, la turneul de la Madrid! O va înfrunta din nou pe Aryna Sabalenka - Antena Sport

We Love Sport Tenis Nadal vs Alcaraz. Bătălia generațiilor la ATP Madrid

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Tenis știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

WTA Madrid 2023 - Totul Despre Turneul Feminin De La Madrid

WTA - ultimele știri din tenisul feminin: program, rezultate, clasamente -  Antena Sport
WTA - ultimele știri din tenisul feminin: program, rezultate, clasamente - Antena Sport

Știri Madrid | Tenis - Flashscore Știri

Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o  stea a acestui sport" - Eurosport
Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o stea a acestui sport" - Eurosport

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 la Madrid.  Îi va intra
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 la Madrid. Îi va intra

Madridul e capitala Sportului Alb. SuperSăptămâna de Tenis se joacă pe  Superbet
Madridul e capitala Sportului Alb. SuperSăptămâna de Tenis se joacă pe Superbet

Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul  Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid
Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid

Surprizele zilei la turneul Mutua Madrid Open 2019. Simona Halep scapă de o  rivală periculoasă | Digi24
Surprizele zilei la turneul Mutua Madrid Open 2019. Simona Halep scapă de o rivală periculoasă | Digi24

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA  l-a câștigat cu 6-0 | Digi24
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA l-a câștigat cu 6-0 | Digi24

Tenis: Andy Murray va juca la Madrid Open, graţie unui wild-card | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Andy Murray va juca la Madrid Open, graţie unui wild-card | AGERPRES • Actualizează lumea.